Zabawy zimowe Gwiazdeczek 2021.

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, jeżdżąc na sankach, rzucając śnieżkami ,a także "atakując" kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa).A jak spadnie śnieg to Gwiazdki wiedzą, że należy dokarmiać ptaszki więc zapełniły „ptasią stołówkę” . Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.