Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

Aktualności

Ogłoszenie o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok 2021/2022

                      UWAGA RODZICE!

Zgodnie z art. 153 ust.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe, rodzice dzieci przyjętych do publicznego przedszkola ( oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej) corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej) w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

Przyjmowanie Deklaracji o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej
w roku szkolnym 2021/2022 będzie się odbywało w terminie:
od dnia 08.03.2021r. do dnia 14.03.2021r.
Deklaracje należy pobrać ze strony internetowej przedszkola   www.przedszkole1osielsko.pl

( zakładka: Do pobrania), wypełnić i przesłać (w formie skanu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w nieprzekraczalnym terminie do 14 marca 2021 r.

Niespełnienie tego wymogu jest równoznaczne z rezygnacją, z miejsca w przedszkolu.

Uwaga:
Przydział do grup przedszkolnych dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne i przyjętych na rok 2021/2022 nastąpi po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego. Organizacja grup przedszkolnych uzależniona jest od liczby oraz wieku dzieci kontynuujących i dzieci przyjętych, a także możliwości organizacyjnych przedszkola.

                                                                                                                                                                                                                           Z poważaniem
                                                                                                                                                                                                                           Ewa Danilewicz
                                                                                                                                                                                                                           Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1
                                                                                                                                                                                                                            w Osielsku

 • Urodziny Blaneczki

  2021-04-08

  Wszystkiego najlepszego Blaneczko :)

  Czytaj więcej...

 • Wiosna w grupie Chmurek

  2021-04-08

  Chmurki przyjście wiosny świętowały hucznie , najpierw w sali rozmawialiśmy o zmianach w przyrodzie, jakie zachodzą wraz z przyjściem wiosny, potem wspólnie zrobiliśmy Panią Wiosnę, a na koniec poszliśmy na spacer szukać pierwszych oznak wiosny, a...

  Czytaj więcej...

 • Baloniki witają wiosnę

  2021-04-08

  I w końcu nadeszła długo oczekiwana przez nas wszystkich wiosna. Narazie jest nieśmiała, zdawkuje nam swoje dary. Dzieci dostrzegają jednak każdy ślad wiosny , pączki na drzewach i krzewach, kiełkujące nasionka , wypatrują nadlataujące ptaki w...

  Czytaj więcej...

 • Przedłużenie obostrzeń do 18 kwietnia 2021

  2021-04-08

  SZANOWNI PAŃSTWO! W okresie od 12  do 18 kwietnia br. następuje przedłużenie obostrzeń dotyczących czasowego ograniczeniafunkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19. Nowy wniosek dla...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl