Aktualności

Dezynfekcja przez zamgławianie

4 marca w naszym przedszkolu odbyła się profesjinalna dezynfekcja przez zamgławianie.Jest  to metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń  poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.

Zamgławiacz (specjalistyczny generator mgły) jest w stanie w cyklu pracy dotrzeć do każdej przestrzeni we wnętrzu. Metodą zamgławiania dezynfekuje się sprzęty, powierzchnie, ściany, podłogi i powietrze – jednym słowem wszystko, co znajduje się w pomieszczeniu. Niewątpliwą zaletą tej metody jest fakt, że sucha mgła dociera w miejsca niedostępne tradycyjnymi metodami dezynfekcji. Jest szybka, wydajna, bezpieczna i skuteczna.:-) 

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Urodziny Blaneczki

  2021-04-08

  Wszystkiego najlepszego Blaneczko :)

  Czytaj więcej...

 • Wiosna w grupie Chmurek

  2021-04-08

  Chmurki przyjście wiosny świętowały hucznie , najpierw w sali rozmawialiśmy o zmianach w przyrodzie, jakie zachodzą wraz z przyjściem wiosny, potem wspólnie zrobiliśmy Panią Wiosnę, a na koniec poszliśmy na spacer szukać pierwszych oznak wiosny, a...

  Czytaj więcej...

 • Baloniki witają wiosnę

  2021-04-08

  I w końcu nadeszła długo oczekiwana przez nas wszystkich wiosna. Narazie jest nieśmiała, zdawkuje nam swoje dary. Dzieci dostrzegają jednak każdy ślad wiosny , pączki na drzewach i krzewach, kiełkujące nasionka , wypatrują nadlataujące ptaki w...

  Czytaj więcej...

 • Przedłużenie obostrzeń do 18 kwietnia 2021

  2021-04-08

  SZANOWNI PAŃSTWO! W okresie od 12  do 18 kwietnia br. następuje przedłużenie obostrzeń dotyczących czasowego ograniczeniafunkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19. Nowy wniosek dla...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl