Wielkanocne poszukiwania

W miniony piątek w swojej sali przedszkolaki znalazły list od zajączka ze wskazówkami do poszukiwań wielkanocnych prezentów. Pełne ciekawości i zapału niemal natychmiast po jego odczytaniu, zaczęły szukać niebieskich jaj ukrytych w różnych miejscach. Do wykonania miały m. in. wspólne narysowanie zajączka, rozwiązanie zagadek, wykonanie ćwiczeń gimnastycznych, zaśpiewanie piosenki itd. Dzielnie się spisały, dlatego bardzo szybko odnalazły ukryte niespodzianki. Bardzo dziękujemy za tę radość na twarzach dzieci kochany zajączku! Wróć do nas za rok.