Dzień Ziemi gr Chmurki

22.kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, ale właściwie przez cały tydzień tematem głównym była nasza planeta i ekologia. Dzieci wiedzą co to znaczy być ekologicznym, jak postępować, aby chronić naszą planetę, co jest dla niej dobre, a co szkodliwe. Znają znaczenia słowa recykling, wiedzą jakim znakiem oznacza się produkty, które można przetworzyć ponownie. Temat poważny, ale było przy tym dużo zabawy i ciekawych zadań, które można obejrz22.kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi, ale właściwie przez cały tydzień tematem głównym była nasza planeta i ekologia. Dzieci wiedzą co to znaczy być ekologicznym, jak postępować, aby chronić naszą planetę, co jest dla niej dobre, a co szkodliwe. Znają znaczenie słowa recykling, wiedzą jakim znakiem oznacza się produkty, które można przetworzyć ponownie. Temat poważny, ale było przy tym dużo zabawy i ciekawych zadań, które można obejrzeć na zdjęciach.eć na zdjęciach.