Aktualności

Dzień Dziecka Gwiazdki 2021.

,,Uśmiech dziecka największym skarbem...” Staramy się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci ciekawy. Jednakże co roku to właśnie 1 czerwca jest nadzwyczajnie ważny. Z okazji Dnia Dziecka dzieci czują się wyjątkowo, a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. Nie inaczej było w naszym przedszkolu. Od samego rana na dzieci czekało wiele atrakcji. Pierwszą niespodzianką było przestawienie teatralne pt. ,,Zamieszanie w krainie bajek. Następnie Gwiazdeczki wzięły udział w zajęciach tanecznych poprowadzonych przez instruktorkę tańca. Na tym jednak atrakcji nie koniec W każdej z sal czekały na dzieci różnego rodzaju atrakcje , m. in. : zawody sportowe, łowienie rybek z prawdziwego basenu, zabawa z kulkami, robienie balonów , sesje zdjęciowe w fotobudkach z postaciami z ulubionych bajek , i  najważniejsze : Loteryjka  fantowa , w której każde z dzieci wygrywało nagrody . Tego dnia nie mogło zabraknąć słodkiej niespodzianki w postaci waty cukrowej. Dla Was drogie dzieci najlepsze życzenia, mnóstwo uśmiechu i marzeń spełnienia! Niech każde dni będą Tak wspaniałe! Radosne i niebywałe!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Powitanie lata w gr. Listki

  2021-06-21

  21 dzień czerwca  to rozpoczęcie nowej pory roku na którą wszyscy czekają z utęsknieniem . Z tego też powodu dzieci z gr. Listki również chciały powitać lato z wielką radością. Cały dzień minął na zabawie w piratów oraz szukanie skarbu na terenie...

  Czytaj więcej...

 • Żegnamy przedszkole – kłaniamy się szkole!

  2021-06-21

  „Przedszkola czas już minął nam i rozstać nam się trudno…” Niestety, dla starszaków przyszedł moment by opuścić przedszkolne mury i wkroczyć w nowy etap szkolny. To też 10 czerwca grupa Słoneczek uroczyście tego dokonała. Swój występ rozpoczęła...

  Czytaj więcej...

 • ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA grupa Serduszka

  2021-06-21

  W czwartek Dzieci z grupy Serduszek pożegnały przedszkole i pokłoniły się szkole. Przygotowały z tej okazji piękny występ. Były tańce, wiersze i piosenki. Pani Dyrektor pożegnała starszaków symbolicznym przecięciem wstęgi. Sześciolatki otrzymały...

  Czytaj więcej...

 • Mia i zasady bezpieczeństwa na wakacje

  2021-06-20

  Zaczynamy już nową porę roku -lato , a  latem rozpoczną się różnego rodzaju wycieczki piesze, rowerowe i inne. Dlatego też Mia miałą bardzo ważny przezkaz dla wszystkich przedszkolaków , zanim wyjadą odpoczywać w rózne strony świata. Pokazała...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl