Żegnamy przedszkole – kłaniamy się szkole!

„Przedszkola czas już minął nam i rozstać nam się trudno…”

Niestety, dla starszaków przyszedł moment by opuścić przedszkolne mury i wkroczyć w nowy etap szkolny. To też 10 czerwca grupa Słoneczek uroczyście tego dokonała. Swój występ rozpoczęła przepięknym Polonezem. Dzieci podziękowały za swą pracę wszystkim pracownikom przedszkola i wręczyły im kwiaty. Pani Dyrektor uroczyście przecięła wstęgę łączącą przedszkolaki nawet przez 5 lat, po to by każdy poszedł swoją szkolną drogą. Tego dnia również dziękowaliśmy kochanym rodzicom świętując jednocześnie Dzień Mamy i Dzień Taty. Dla każdej mamusi zatańczyły kwiatki, by były nimi zawsze obdarowywane, a dla przystojnych tatusiów chłopcy zatańczyli James’a Bonda. Występy zwieńczył skoczny twist, z którym starszaki doskonale sobie poradziły.

Kochani pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny zabawa, uśmiech i zadowolenie – nawet z najmniejszych sukcesów. To, czego nauczyliście się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń na całe życie: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena Waszej pracy. To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa  – ważne, a może nawet najważniejsze. Jesteśmy  dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć. Moment pożegnania to chwila trudna, ale i wspaniała, bo to ona rozpoczyna coś nowego. Dlatego  życzymy, by to, co od września stanie się treścią Waszego życia, było jak najlepsze, byście się nie zawiedli na ludziach, żebyście na każdym kroku spotykali się ze sprawiedliwością i serdecznością.

Powodzenia w szkole!