Aktualności

Dzień Eksperta - Słoneczka

W naszej grupie rozpoczęliśmy cykliczne zajęcia pt. ,,Dzień Eksperta".  Jako pierwsze zaprezentowały swoje umiejętności  Julka i Marysia. Na co dzień dziewczynki trenują gimnastykę akrobatyczną w klubach sportowych. Nasze gimnastyczki zachwyciły nas wszystkich swoimi umiejętnościami .  Przewroty w przód, w tył, mostek, szpagaty, gwiazda i stanie na rękach to tylko niektóre z ćwiczeń potrafią wykonać nasze wspaniałe gimnastyczki. Czekamy z niecierpliwością na kolejny Dzień Eksperta.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl