Wycieczka do Leśnictwa Kruszyn-gr. Baloniki i Listki

Dnia 18.10.2021 r. dzieci z gr. Baloniki i Listki wyruszyły na ich pierwszą wycieczkę autokarową . Odwiedziły leśnictwo Kruszyn z jego gospodarzem -panem Zbigniewem Sikorą. Leśnik pokazał im leśniczówkę , przedszkolaki poznały leśne zwierzęta, ptaki zamieszkujące lasy , odwiedziły dzika-Lenę , utrwaliły sobie nazwy najpopularniejszych drzew leśnych. I na koniec zostały zaproszone na prawdziwe ognisko z kiełbaskami. Wrażeń było mnóstwo. Pogoda nam dopisała.  Na pewno takie wycieczki jeszcze powtórzymy!

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami