Aktualności

Wycieczka do Leśnictwa Kruszyn-gr. Baloniki i Listki

Dnia 18.10.2021 r. dzieci z gr. Baloniki i Listki wyruszyły na ich pierwszą wycieczkę autokarową . Odwiedziły leśnictwo Kruszyn z jego gospodarzem -panem Zbigniewem Sikorą. Leśnik pokazał im leśniczówkę , przedszkolaki poznały leśne zwierzęta, ptaki zamieszkujące lasy , odwiedziły dzika-Lenę , utrwaliły sobie nazwy najpopularniejszych drzew leśnych. I na koniec zostały zaproszone na prawdziwe ognisko z kiełbaskami. Wrażeń było mnóstwo. Pogoda nam dopisała.  Na pewno takie wycieczki jeszcze powtórzymy!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl