Aktualności

Codeweek w gr.Baloniki

Dzieci z gr. Baloniki  od początku pażdziernika wzieły  udział  w  kolejnej edycji  akcji CodeWEEk 2021 -  jest to społeczna inicjatywa  państw europejskich  dotyczaca programowania i kodowania oraz różnego rodzaju wydarzeń z nia związancyh . Polska jest jednym z liderów , w ubiegłym roku zajęłą pierwsze miejsce w rankingu!.Dzieci  z ,,Baloników" również kodowały  razem z małym Misiem w module ,,Kodujemy z Misiem " oraz w ramach programu Kodowanie na dywanie. Poprzez takie działania dzieci rozwijają logiczne myslenie , uczą się współpracy i komunikacji  między sobą a także próbują pokonywac porażki w trakcie rywalizacji.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl