Aktualności

Wigilijny czas w Gwiazdkach

Na dwa dni przed Bożym Narodzeniem, w grupie Gwiazdek miało miejsce spotkanie wigilijne. Nasza przedszkolna rodzina odświętnie ubrana zasiadła do świątecznego obiadu, smakując tradycyjnych potraw. Po posiłku było wspólne śpiewanie kolęd oraz składanie świątecznych życzeń dla rodziców. Wielkim wydarzeniem w tym dniu była niewątpliwie wizyta Gwiazdora, którego początkowo przedszkolaki szukały po całym przedszkolu aby ostatecznie okazało się że Gwiazdor przyszedł do naszej sali i zostawił prezenty pod choinką.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Zawieszenie zajęć dla dzieci z grupy 3 i 4

  2022-01-18

  UWAGA RODZICE!!! W związku ze zgłoszonymi zachorowaniami na Covid-19, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy i zgody Pana Wójta Gminy Osielsko zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Osielsku...

  Czytaj więcej...

 • Gimnastyka małego smyka

  2022-01-17

  W miniony piątek Gwiazdeczki miały okazję poznać dokładnie przedszkolną salę terapeytyczno-gimnstyczną. Radość nie schodziła z twarzy małych smyków, co widać na zatrzymanych na zdjęciach momentach.

  Czytaj więcej...

 • Zimowe zabawy Gwiazdek

  2022-01-13

  W minionym tygodniu Gwiazdeczki korzystały z leżącego jeszcze śniegu i bawiły się na placu zabaw. Pamiętały też o tym, że w taką pogodę należy dbać o ptaszki, dlatego przyniosły ziarenka do przedszkolnych karmników i je uzupełniły.

  Czytaj więcej...

 • Ważny komunikat-zawieszenie zajęć.

  2021-12-31

  UWAGA RODZICE !W związku ze zgłoszonym zachorowaniem na Covid-19 pracownika po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w Bydgoszczy i zgody Pana Wójta Gminy Osielsko zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Osielsku zostają...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl