Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego ,,EKOLUDEK’’

27 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pt. ,,Ekoludek’’. W konkursie uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z rodzicami. Zadaniem konkursowym było wykonanie Ekoludka z odpadów i opakowań, które wyrzucamy i segregujemy. Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace konkursowe były bardzo pomysłowe, twórcze i kreatywne. Spośród wszystkich Ekoludków pierwsze miejsce wśród starszaków zajęła praca Michaliny S. z serduszek, drugie miejsce praca Wojtka G. z baloników, a trzecie Mai T. także z baloników. Wyróżnione zostały prace: Gabrysi M., Kuby M., Zuzi B. oraz Kaja S. Pierwsze miejsce wśród maluszków zajęła praca Kacpra R. z gwiazdek, drugie miejsce Krysia K. gwiazdki oraz trzecie miejsce Helena Sz.-Sz. również gwiazdki. Wyróżnione zostały prace: Adasia A., Kornelci S. oraz Marceliny Ł. Z przyniesionych prac dzieci została zorganizowana wystawa, która zdobiła hol przedszkola. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy i wyróżnieni nagrody. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu. A rodzicom dziękujemy za pomoc i współudział w wykonaniu prac. Poniżej zapraszamy do galerii gdzie można samemu zobaczyć iż prace są bardzo pomysłowe i ciekawe. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!