Aktualności

Zajęcia edukacyjne w grupie Chmurek

W październiku w grupie II, gościliśmy pracownika Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Pani Gosia przeprowadziła zajęcia edukacyjne o tematyce ,,Różnorodność drzew jesienią’’, gdzie dzieci dowiedziały się co kryją drzewa, zapoznały się z najbardziej popularnymi nazwami drzew jesiennymi i poznały ich tajemnice oraz wiele innych ciekawostek.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

  2020-02-24

  Szanowni Rodzice! Od 2 marca 2020r. rozpoczyna się proces rekrutacyjny do naszego przedszkola. Od tego dnia prosimy składać wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Języka Ojczystego 2020

  2020-02-24

  „Dbaj o język i mów poprawnie, ładnie, wyraźnie oraz dokładnie, bo kto nie ćwiczy często języka, ten się w mówieniu potem potyka”.Jak co roku dnia 21 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Obchody święta...

  Czytaj więcej...

 • Urodzinki Helenki Z Chmurek

  2020-02-24

  Kolejne urodzinki w Chmurkach obchodziła Helenka. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. Dzieci złożyły Helence życzenia i zjadły pyszny tort przyniesiony przez solenizantkę. 

  Czytaj więcej...

 • Walentynkowa pizza Słoneczek.

  2020-02-23

  Marzec to miesiąc, w którym przedszkolaki poznają kolejny kraj europejski- Włochy. Grupa Słoneczek zamieniła się we włoskich kucharzy i upiekła najsmaczniejsze pizze w kształcie serduszek nawiązując tym samym do zbliżającego się święta czyli...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl