Aktualności

Policjanci z Wydziału ds. Nieletnich Komisariatu Policji Śródmieście w Bydgoszczy gośćmi w przedszkolu

We wtorek 7 listopada dzieci przywitały niezwykłych gości. Do przedszkola przybyli policjanci z Wydziału ds. Nieletnich Komisariatu Policji Śródmieście w Bydgoszczy. Funkcjonariusze podczas spotkania przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych zachowań w domu i na ulicy. Niecodziennych wrażeń i prawdziwej frajdy dostarczyło dzieciom Mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego, które przywieźli ze sobą policjanci. Dzięki niemu przedszkolaki w formie zabawy mogły w praktyce przećwiczyć bezpieczne przechodzenie przez przejście dla pieszych. Była też tuba "Widoczni - bezpieczni". Mundurowi tłumaczyli najmłodszym jak ważne jest noszenie odblasków - w szczególności teraz, kiedy szybko zapada zmierzch. Dzieci doskonale zdawały sobie z tego sprawę, informując policjantów o tym, że na co dzień korzystają z odblasków bo przez nie są bardziej bezpieczne i widoczne dla kierowców. Dzieci poznały również specyfikę zawodu policjanta.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • ONKO-MIKOŁAJE- podsumowanie akcji 2023

  2023-12-06

  Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się włączyć w tak piękną i pełną magii akcję ,,7 EDYCJA ONKO-MIKOŁAJE-” zorganizowaną przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom, dzięki której wór z prezentami wywoła uśmiechy dzieci z bydgoskiej...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Górnika- Barbórka

  2023-12-04

  ,,Tam pod ziemią w ciemnym chodniku , wielu parcuje dzielnych górników" - dziś w naszym pzredszkolu odbyło się spotkanie z niezwykłym gościem -panem Gerardem J. , który z zawodu jest górnikiem. Dzieci miały okazję posłuchać na czym polega praca...

  Czytaj więcej...

 • Zabawy andrzejkowe w ,,Gwiazdkach"

  2023-12-02

  ,,Czary mary , czary mary , niech się spełnią czary" - w gr. ,,Gwiazdki" dzieci poznawały zwyczaje andrzejkowe. Przedszkolaki przebrały się w czarodziejów, wrózki i pierwszy raz uczestniczyły w zwyczajach andrzejkowych. Nie mogło oczywiscie również...

  Czytaj więcej...

 • Listopadowe urodzinki w ,,Gwiazdkach"

  2023-12-02

  W gr. ,,Gwiazdki" w listopadzie swoje 3 urodzinki świętowali: Ania, Mikołaj i Sara B. Dzieci zaspiewały im Sto lat, otrzymali prezenciki oraz medale Kici Koci, były słodkości oraz zabawa przy muzyce. Wszystkich świętującym życzymy jeszcze raz...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl