Aktualności

Dzień Kredki w Balonikach

15 listopada Baloniki obchodziły Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób wiąże się z dziećmi, ponieważ dzięki kredkom mogą wyrażać swoje przeżycia, uczucia, marzenia. Rysowanie to wspaniała przygoda i ważne doświadczenie dla każdego dziecka. Kolorowe kredki są obowiązkowym rekwizytem w przedszkolu oraz codziennym narzędziem świetnej zabawy. W tym dniu, kredki posłużyły nam nie tylko do rysowania i koorowania. Można z nimi ćwiczyć, można je przeliczać, układać różne wzory geometryczne, stworzyć wymarzoną kredkę na papierze... Jak było tego dnia w Balonikach? Sami zobaczcie...

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Warsztaty plastyczne z ,,Panią Gliną’’ w przedszkolu

  2024-06-10

  W dniu 05 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty ceramiczne – lepienie z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się od pani Hani, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do...

  Czytaj więcej...

 • DZIEŃ DZIECKA 2024

  2024-06-07

  Jak co roku w naszym przedszkolu nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień – Dzień Dziecka. Kolorowe balony, kwiaty, girlandy, muzyka już od samego rana umilały naszym podopiecznym ten dzień. W tym roku aż 6 kolorowych dmuchańców...

  Czytaj więcej...

 • Odkrywam , rozumiem , szanuję - Listki

  2024-06-05

  W naszej grupie przez cały rok szkolny był realizowany program autorski opierający się na rozwijaniu edukacji przyrodniczo - ekologicznej ale również na pobudzaniu wrażliwości i uwrażliwieniu na piękno i różnorodność otaczającej nas przyrody. 

  Czytaj więcej...

 • Dzień Mamy i Taty - Listki 2024

  2024-06-05

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl