Aktualności

ONKO-MIKOŁAJE- podsumowanie akcji 2023

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy się włączyć w tak piękną i pełną magii akcję ,,7 EDYCJA ONKO-MIKOŁAJE-” zorganizowaną przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom, dzięki której wór z prezentami wywoła uśmiechy dzieci z bydgoskiej Onkologii i Domu Dziecka. Akcja trwała w naszym Przedszkolu od 30.10 do 6.12.2023 r. To dzięki wielkim sercom naszych przedszkolaków i ich rodzin udało nam się zebrać zabawki edukacyjne, kolorowanki, materiały plastyczne, koce, słodycze i dużo innych prezentów, które zostały dostarczone do Stowarzyszenia, aby mogły następnie powędrować do dzielnych wojowników Oddziału Onkologii oraz Domu Dziecka. Jeżeli ktoś nie zdążył może jeszcze dostarczyć do 8.12 prezenty do głównej siedziby, która znajduje się na ul. Bohaterów Kragujewca 11 w Bydgoszczy.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY WZIELI UDZIAŁ W AKCJI- MIARĄ PRAWDZIWEGO BOHATERA NIE JEST SIŁA MIĘŚNI, ALE SIŁA SERCA !

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl