Aktualności

Wizyta mamy Marysiu z Chmurek

W lutym dzieci z grupy II odwiedziła mama naszej Marysi, która z zawodu jest chemikiem. Spotkanie wywarło na przedszkolakach ogromne wrażenie. Pani Natalia najpierw przeczytała książeczkę o znanych naukowcach-R. Franklin, M. Skłodowska-Curie i A. Eistein, którzy byli dociekliwi i posiadali marzenia. P. Natalia przeprowadziła eksperyment z suchym lodem tworząc białe obłoki i olbrzymią bańkę mydlaną. Dzieci czuły się jak prawdziwi asystenci, przeprowadzając eksperymenty wspólnie z naszym gościem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl