Aktualności

Zajęcia eksperymentalne w grupie Baloniki

Na ostatnich zajęciach eksperymentalnych dzieci nauczyły się  rozróżniać kolory podstawowe i pochodne. Poznaliśmy sposób uzyskiwania barw pochodnych łącząc farby na kartce i barwniki rozpuszczone w wodzie. Dzieci musiały wykazać się dużą cierpliwością i skupieniem podczas przenoszenia zabarwionej wody rurkami , które spełniały rolę pipet . Była to precyzyjna praca jak w laboratorium , dzieci ćwiczyły przy tym kontrolę nad swoimi paluszkami i supienim uwagi. Jak zawsze świetna zabawa szła w parze z nauką, było nam bardzo wesoło i kolorowo.

 • Urodziny Blaneczki

  2021-04-08

  Wszystkiego najlepszego Blaneczko :)

  Czytaj więcej...

 • Wiosna w grupie Chmurek

  2021-04-08

  Chmurki przyjście wiosny świętowały hucznie , najpierw w sali rozmawialiśmy o zmianach w przyrodzie, jakie zachodzą wraz z przyjściem wiosny, potem wspólnie zrobiliśmy Panią Wiosnę, a na koniec poszliśmy na spacer szukać pierwszych oznak wiosny, a...

  Czytaj więcej...

 • Baloniki witają wiosnę

  2021-04-08

  I w końcu nadeszła długo oczekiwana przez nas wszystkich wiosna. Narazie jest nieśmiała, zdawkuje nam swoje dary. Dzieci dostrzegają jednak każdy ślad wiosny , pączki na drzewach i krzewach, kiełkujące nasionka , wypatrują nadlataujące ptaki w...

  Czytaj więcej...

 • Przedłużenie obostrzeń do 18 kwietnia 2021

  2021-04-08

  SZANOWNI PAŃSTWO! W okresie od 12  do 18 kwietnia br. następuje przedłużenie obostrzeń dotyczących czasowego ograniczeniafunkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19. Nowy wniosek dla...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl