Aktualności
Zajęcia z deskorolką -gr. Baloniki
W gr. Baloniki odbyły się po raz pierwszy zajęcia z wykorzystaniem deskorolki. Poprowadził je pan Mateusz ze Szkoły deskorolki INADESKE . Szkoła ta powstała w celu promowania bezpiecznej jazdy na deskorolce jako aktywności fizycznej dla dzieci i młodzieży.To pierwsza w województwie kujawsko-pomorskim szkółka , gdzie pod okiem licencjonowanego instruktora POLISH SKATE FEDERATION można poznać podstawy i balans na deskorolce.Pan Mateusz przedstawił przedszkolakom zasady bezpiecznego korzystania z deski, jak nalezy prawidłowo zachowywać się podczas jazdy . Instruktor przeprowadził z dziećmi ćwiczenia rozgrzewające , właściwe oraz przeprowadził podczas pierwszej jazdy na deskorolce. Na koniec zaprezentował swoje umiejętności jazdy na desce z piruetami , skokiem oraz innymi akrobacjami na desce. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia pełne energii oraz ciekawych ćwiczeń .


