Aktualności

Podsumowanie tygodnia niemieckiego.

W ramach realizacji planu rocznego „Przedszkolak w Europie , Europa w przedszkolu”  nasze przedszkolaki, w ostatnich dniach października poznały ciekawe wiadomości dotyczące NIEMIEC. Dzieci poznały: symbole narodowe, zwroty w języku niemieckim, kulturę i kuchnię niemiecką, słynne postacie pochodzenia niemieckiego – prezydenta Niemiec, pisarzy, sportowców oraz naukowców. Dzieci poznały najpopularniejsze zabytki, miejsca atrakcji turystycznych, w tym najpiękniejsze zamki niemieckie. Obejrzeliśmy przedstawinie w wykonaniu nauczycieli  pt.,,Żabi król" . Dzieci odkrywały bohaterów „Baśni Braci Grimm” podczas zajęć na których rodzice i nauczyciele czytali wybrane bajki. Dzieci poznały proces produkcji samochodów niemieckiej firmy VW oraz wspólnie rozróżniały inne marki po ich symbolach. Rozmarzyliśmy się, bawiąc się w Parku rozrywki Europa Park – największym w Niemczech i trzecim pod względem popularności parku rozrywki w Europie. Wspólnie bawiliśmy się podsumowując wiadomości o poznanym kraju, oglądając prezentację multimedialną. Wszyscy czekamy na kolejne ciekawe podróże po Europie.

 • Przerwa wakacyjna 2020

  2019-11-12

  DRODZY RODZICE !!Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszym przedszkolu w 2020 r trwać będzie: od 01.07.2020 do 31.07.2020 r.

  Czytaj więcej...

 • Narodowe Święto Niepodległości

  2019-11-11

  Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej,...

  Czytaj więcej...

 • Październikowe urodziny w SŁONECZKACH

  2019-11-08

  W październiku swoje już 6 urodziny obchodziła Kornelia. Jeszcze raz życzymy jej wszystkiego co najlepsze, samych beztroskich chwil ii by zarażała wszystkich swoim codziennym dobrym humorem. 100 lat!

  Czytaj więcej...

 • Podsumowanie tygodnia niemieckiego.

  2019-11-04

  W ramach realizacji planu rocznego „Przedszkolak w Europie , Europa w przedszkolu”  nasze przedszkolaki, w ostatnich dniach października poznały ciekawe wiadomości dotyczące NIEMIEC. Dzieci poznały: symbole narodowe, zwroty w języku niemieckim,...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl