Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

Aktualności

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

Już wiadomo – do świąt się nie zobaczymy.
Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was drodzy Rodzice. Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań w sytuacjach problemowych. Dzieci w przedszkolu „uczą się” świata poprzez zabawę.
Przytoczymy zapis z podstawy programowej: „Przedstawione w podstawie programowej naturalne obszary rozwoju dziecka wskazują na konieczność uszanowania typowych dla tego okresu potrzeb rozwojowych, których spełnieniem powinna stać się dobrze zorganizowana zabawa(...).
Na komunikatorach grupowych WhatsApp lub innych ustalonych formach przekazu, będziemy zamieszczać propozycje materiałów i możliwych formach ich realizacji przez dziecko w domu.Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez kontakty zwyczajowo ustalone i przyjęte.
Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania.Zapytajmy wtedy: A na co masz ochotę? Co chcesz teraz robić? Pozwólmy wybierać. Dziecko świetnie rozwija się, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień. Zachęcajmy do sprzątania, pielęgnujmy higienę, a szczególnie CZAS RODZICÓW Z DZIECKIEM - nie tylko teraz – zawsze znajdźmy ten czas.

Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Zapraszamy również do kontaktu mailowego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące spraw przedszkolnych.

 • Dzień Dziecka 2020 w gr. I

  2020-06-01

  Tegoroczny Dzień  Dziecka przebiegł w grupie I bardzo ciekawie . Dzieci poznały swoje prawa , obejrzały spektakl emitowany na żywo przez  Miasteczko Symfonię , malowały na folii , puszczały bańki mydlane , bawiły się  balonami  i na koniec dostały ...

  Czytaj więcej...

 • Rodzina jest najważniejsza!

  2020-05-31

  Przez minione dwa tygodnie tematem najważniejszym dla Słoneczek była RODZINA. Ponieważ od dwóch i pół miesiąca dzieci pozostają z rodzicami w domu, starają się więc pomagać im w codziennych obowiązkach: ścierają kurze, porządkują umyte naczynia,...

  Czytaj więcej...

 • Poznajemy mieszkańców łąki - zajęcia w przedszkolu

  2020-05-30

  Dzieci przedszkolne poznawały w tym tygodniu mieszkańców łąki . Dowiedziały się jak rozwija się motyl , poznały życie  mrówek i pszczół. Brały udział w  wielu zabawach ruchowych dotyczących życia na majowej łące. Wykonały też piękne prace plastyczne ,...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Mamy 2020 r. w przedszkolu

  2020-05-30

  W tym roku szkolnym dzieci przedszkolne inaczej obchodziły Dzień Mamy. Po otwarciu placówki nie wszystkie przedszkolaki mogły w salach zrobić mamom prezenty . Dlatego też , te dzieci , które jako pierwsze przybyły do przedszkola zrobiły swoim mamom...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl