Aktualności

KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA NIKOSIA

29 maja  na parkingu Urzędu Gminy w Osielsku odbył się Kiermasz Pyszności i Różności dla Nikosia. Podczas imprezy były zbierane pieniądze na najdroższy lek świata ratujący życie Nikosia. Jego historię można poznać na stronie fundacji www.siepomaga.pl/zycie-nikosia. Na kiermaszu można było kupić domowe, pyszne wypieki, rękodzieło, kosmetyki, kawy, książki podarowane od sponsorów  oraz wypieki, lampiony, mydełka i świczniki  wykonane przez dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Osielsku. Towarzyszyła nam również Nasza Ukochana Mia - pies terapeutyczny.  Dziekujemy wszystkim bardzo serdecznie za zaangażowanie, pomoc i obecność na kiermaszu. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała ale mimo tego konto Nikosia zasili kwota 8296,31 zł. w tym 1460 zł. uzbierane ze sprzedaży produktów wykonanych przez NASZE PRZEDSZKOLAKI :-). Jeszcze raz BAAAARDZO DZIĘKUJEMY .

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Powitanie lata w gr. Listki

  2021-06-21

  21 dzień czerwca  to rozpoczęcie nowej pory roku na którą wszyscy czekają z utęsknieniem . Z tego też powodu dzieci z gr. Listki również chciały powitać lato z wielką radością. Cały dzień minął na zabawie w piratów oraz szukanie skarbu na terenie...

  Czytaj więcej...

 • Żegnamy przedszkole – kłaniamy się szkole!

  2021-06-21

  „Przedszkola czas już minął nam i rozstać nam się trudno…” Niestety, dla starszaków przyszedł moment by opuścić przedszkolne mury i wkroczyć w nowy etap szkolny. To też 10 czerwca grupa Słoneczek uroczyście tego dokonała. Swój występ rozpoczęła...

  Czytaj więcej...

 • ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA grupa Serduszka

  2021-06-21

  W czwartek Dzieci z grupy Serduszek pożegnały przedszkole i pokłoniły się szkole. Przygotowały z tej okazji piękny występ. Były tańce, wiersze i piosenki. Pani Dyrektor pożegnała starszaków symbolicznym przecięciem wstęgi. Sześciolatki otrzymały...

  Czytaj więcej...

 • Mia i zasady bezpieczeństwa na wakacje

  2021-06-20

  Zaczynamy już nową porę roku -lato , a  latem rozpoczną się różnego rodzaju wycieczki piesze, rowerowe i inne. Dlatego też Mia miałą bardzo ważny przezkaz dla wszystkich przedszkolaków , zanim wyjadą odpoczywać w rózne strony świata. Pokazała...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl