Pierwsze dni w przedszkolu po wakacjach Słoneczka

Jak to dobrze, że znów jesteśmy w Przedszkolu!

Dzieci  w przedszkolu czują się jak we własnym domu, już pierwszego dnia dzieci z radością witały się wzajemnie , było bardzo radośnie i  gwarno.  Mogliśmy znowu zobaczyć sie po takiej długiej nieobecności, powspominać nasze wakacyjne przygody. Słoneczka pełni zapału wrócili po wakacjach i z ciekawością przeglądają książki, w których w tym roku będą pracować, poznają nową sale i skarby w niej znajdujące się. Wrześniowe słońce dopisuje i zaprasza wszystkie przedszkolaki do ogrodu, by tam znów mile spędzać czas na wspólnej zabawie.