Rozstrzygnięcie konkursu "Mój latawiec"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczno-konstrukcyjny pt. „MÓJ LATAWIEC” został rozstrzygnięty.
Na konkurs wpłynęło 40 prac. Wszystkie latawce były piękne, kolorowe i oryginalne.
Celem konkursu było rozwijanie talentów i wyobraźni dzieci poprzez samodzielne stworzenie latawców. Dzieci biorące udział w konkursie w wieku od 3 do 6 lat wspólnie pod okiem opiekunów i rodziców konstruowały latawce.
Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały drobny upominek a na zwycięzców czekały nagrody główne i dyplom.
Zwycięzcami w konkursie zostali:
W kategorii 3-4 latki :

I miejsce : Julka z grupy „Listków”
II miejsce : Leon z grupy „Chmurek” i Helenka B. z grupy „Gwiazdek”
III miejsce: Krysia z grupy „Gwiazdek”

W kategorii 5-6 latki:

I miejsce: Zuzia B. z grupy „Baloników”
II miejsce: Wojtek z grupy „Listków”
III miejsce: Antonina K. z grupy „Słoneczka”

Na zakończenie dnia przedszkolacy w swoich grupach wspólnie puszczały wykonane latawce.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.