Aktualności

Dzień Czystych Rąk w Chmurkach

15 października obchodzimy Dzień Czystych Rąk ma na celu przypomnieć, że od właściwej higieny dłoni może zależeć nasze zdrowie. W tym dniu w naszej grupie odbyły się tematyczne zajęcia, skoncentrowane wokół hasła „Czyste ręce – zdrowia więcej” . Rozmawialiśmy o tym, że od właściwej higieny dłoni może zależeć nasze zdrowie. Wszystkie zajęcia i zabawy miały charakter samodzielnych działań dzieci, wspomaganych prezentacjami, ilustracjami tematycznymi, literaturą, piosenką. Dzięki doświadczeniom dzieci przekonały się jak ważna jest rola mydła i ciepłej wody. Wszyscy po raz kolejny utrwalali poszczególne etapy mycia rąk. Od początku roku dbamy o to, by stały się one naszym nawykiem. Dzieci wykonywały także różnorodne prace plastyczne, plakaty, których motywem przewodnim były oczywiście dłonie. Mamy nadzieję, że od dziś wszyscy w naszym przedszkolu będą mieć czyste, lśniące i pachnące mydłem ręce! :) :)

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl