Aktualności

ONKO-MIKOŁAJE-podsumowanie akcji

Kochani Rodzice i Dzieci!
Bardzo dziękujemy wszystkim z Was, którzy włączyli się w akcję Onko-Mikołaje i przynieśli prezenty dla małych pacjentów z Bydgoskiej Onkologii oraz Domów Dziecka w Bydgoszczy i Grudziądzu. Dziękujemy za Wasze dobre serca i piękny przykład niesienia pomocy potrzebującym. Wszystkie ofiarowane rzeczy zostały przekazane organizatorom zbiórki, Stowarzyszeniu Uśmiech Nadziei Dzieciom. Dary trafiły do dzieci i sprawiły im ogromną radość. Dając od siebie tak niewiele, możemy zdziałać bardzo wiele!!
Uśmiech na twarzach dzieci bezcenny !

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Zawieszenie zajęć dla dzieci z grupy 3 i 4

  2022-01-18

  UWAGA RODZICE!!! W związku ze zgłoszonymi zachorowaniami na Covid-19, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bydgoszczy i zgody Pana Wójta Gminy Osielsko zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Osielsku...

  Czytaj więcej...

 • Gimnastyka małego smyka

  2022-01-17

  W miniony piątek Gwiazdeczki miały okazję poznać dokładnie przedszkolną salę terapeytyczno-gimnstyczną. Radość nie schodziła z twarzy małych smyków, co widać na zatrzymanych na zdjęciach momentach.

  Czytaj więcej...

 • Zimowe zabawy Gwiazdek

  2022-01-13

  W minionym tygodniu Gwiazdeczki korzystały z leżącego jeszcze śniegu i bawiły się na placu zabaw. Pamiętały też o tym, że w taką pogodę należy dbać o ptaszki, dlatego przyniosły ziarenka do przedszkolnych karmników i je uzupełniły.

  Czytaj więcej...

 • Ważny komunikat-zawieszenie zajęć.

  2021-12-31

  UWAGA RODZICE !W związku ze zgłoszonym zachorowaniem na Covid-19 pracownika po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w Bydgoszczy i zgody Pana Wójta Gminy Osielsko zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Osielsku zostają...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl