Policja-oczami dziecka -gr. ,,Baloniki"

Dzieci z gr. ,,Baloniki" - Helenka, Maja, Basia, Ola , Marysia I Staś-brały udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Główną Policji w Bydgoszczy  pt. ,,Policja w przyszłości -okiem dziecka." Wszyscy otrzymali wyróżnienie oraz nagrodę w postaci wizyty na Komisariacie  połączonej z atrakcjami dla dzieci . Oprócz nich w konkursie brały udział również inne dzieci z róznych przedszkoli wokół Bydgoszczy. Na przedszkolaków czekały nagrody, dyplomy , upominki oraz : spotkanie z psem policyjnym , z funkcjonariuszami z działu kryminalistyki , dzieci zwiedziły cały budnek komendy , obejrzały  monitoring miasta, wóz policyjny . Na pamiatke oprócz dyplomów mogły również odcisnąć swoje linie papilarne . Jeszcze raz serdecznie im gratulujemy!