Wiosna, wiosna ach to ty - Gwiazdki

Wiosna już na dobre zagościła u nas. Dzieci korzystają codziennie z pięknej pogody , bawiąc się na placu zabaw, spacerując wkoło przedszkola. Wraz z nadejściem wiosny budzą się do życia nie tylko rośliny ale również zwierzęta. Dzieci tropią owady, ptaki a nawet żaby i ropuchy  obserwują je i porównują. Uczą się rozpoznawać i nazywać gatunki zwierząt.  Wraz z Kocią Kocią dzieci założyły ogródek kwiatowy , zasiały różne kwiaty i wsadzały cebulki. Teraz tylko wypatrujemy jak rośliny zaczną kiełkować i zrobi się pięknie , kolorowo. A do tego czasu Gwiazdki będą podlewały swoje roślinki by zdrowo rosły.