Aktualności

Chmurki biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie 2023

Nasze maluszki zaczynają w tym roku przygodę z Kicią Kocią, realizować będziemy Ogólnopolski Projekt „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”. W każdym miesiącu Kicia Kocia i jej przygody towarzyszyć nam będą w różnych sytuacjach i aspektach, będziemy gotować, poznawać kosmos oraz uczyć się sprzątać. Chmurki zrealizowały już pierwsze zadania. Dzieci po wysłuchaniu bajki ,,Kicia Kocia sprząta’’ opanowały kolejną umiejętność sprzątania. Wymieniły akcesoria niezbędne do sprzątania i zadbały o naszą salę. Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód z Kicią Kocią.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Kicia Kocia w ,,Gwiazdkach"

  2023-09-23

  Przedszkolaki z gr. ,,Gwiazdki" biorą w tym roku udział w projekcie edukacyjnym pt. ,,Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy".Poznały już pierwsze dni Kici Koci w przedszkolu, zaczęły naukę sprzatania z Kicią , i nawet uczyły sie zasad ruchu...

  Czytaj więcej...

 • Gr.,,Gwiazdki"-Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  2023-09-23

  Dzieci z gr. ,,Gwiazdki" po raz pierwsz świętowały Dzień Przedszkolaka -bardzo ważny moment obchodzony każdego roku 20 września.Było to dla nich bardzo duże przeżycie. Dzień pełen atrakcji na pewno będą długo pamiętać. Każdy z nich otrzymał...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Kropki Listki 2023

  2023-09-18

  Inspiracją do stworzenia Międzynarodowego Dnia Kropki była książka dla dzieci autorstwa Petera H. Reynoldsa z 2003 r. pt. „The Dot” (Kropka). Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i „pani od plastyki” poznała i przede...

  Czytaj więcej...

 • Międzynarodowy Dzień Kropki w Chmurkach 2023

  2023-09-17

  15 września grupa Chmurek obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi, zabawy i doskonały moment na...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl