Aktualności

Dzień Kropki Listki 2023

Inspiracją do stworzenia Międzynarodowego Dnia Kropki była książka dla dzieci autorstwa Petera H. Reynoldsa z 2003 r. pt. „The Dot” (Kropka). Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i „pani od plastyki” poznała i przede wszystkim uwierzyła w swój talent. Nauczycielka pewnego razu powiedziała do dziewczynki: „Postaw tu kropkę i zobaczymy, co się stanie”. Dziewczynka zrobiła to od niechcenia, myśląc, że na tym skończy. Nauczycielka poprosiła ją jednak, by podpisała swoją pracę. Niedługo po tym oczom Vashati ukazała się piękna złota rama, okalająca jej pierwsze „dzieło” – czarną kropkę. Wkrótce Vashati stała się prawdziwą artystką. Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie Listki był bardzo kolorowy i wesoły. Dzieci poznały histori dziewczynki o imieniu Vashti i dowiedziały się jak ważne w życiu jest, aby wierzyć we własne siły i nie poddawać się.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Kicia Kocia w ,,Gwiazdkach"

  2023-09-23

  Przedszkolaki z gr. ,,Gwiazdki" biorą w tym roku udział w projekcie edukacyjnym pt. ,,Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy".Poznały już pierwsze dni Kici Koci w przedszkolu, zaczęły naukę sprzatania z Kicią , i nawet uczyły sie zasad ruchu...

  Czytaj więcej...

 • Gr.,,Gwiazdki"-Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

  2023-09-23

  Dzieci z gr. ,,Gwiazdki" po raz pierwsz świętowały Dzień Przedszkolaka -bardzo ważny moment obchodzony każdego roku 20 września.Było to dla nich bardzo duże przeżycie. Dzień pełen atrakcji na pewno będą długo pamiętać. Każdy z nich otrzymał...

  Czytaj więcej...

 • Dzień Kropki Listki 2023

  2023-09-18

  Inspiracją do stworzenia Międzynarodowego Dnia Kropki była książka dla dzieci autorstwa Petera H. Reynoldsa z 2003 r. pt. „The Dot” (Kropka). Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i „pani od plastyki” poznała i przede...

  Czytaj więcej...

 • Międzynarodowy Dzień Kropki w Chmurkach 2023

  2023-09-17

  15 września grupa Chmurek obchodziła Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi, zabawy i doskonały moment na...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl