Aktualności

Dzień Kropki Listki 2023

Inspiracją do stworzenia Międzynarodowego Dnia Kropki była książka dla dzieci autorstwa Petera H. Reynoldsa z 2003 r. pt. „The Dot” (Kropka). Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i „pani od plastyki” poznała i przede wszystkim uwierzyła w swój talent. Nauczycielka pewnego razu powiedziała do dziewczynki: „Postaw tu kropkę i zobaczymy, co się stanie”. Dziewczynka zrobiła to od niechcenia, myśląc, że na tym skończy. Nauczycielka poprosiła ją jednak, by podpisała swoją pracę. Niedługo po tym oczom Vashati ukazała się piękna złota rama, okalająca jej pierwsze „dzieło” – czarną kropkę. Wkrótce Vashati stała się prawdziwą artystką. Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie Listki był bardzo kolorowy i wesoły. Dzieci poznały histori dziewczynki o imieniu Vashti i dowiedziały się jak ważne w życiu jest, aby wierzyć we własne siły i nie poddawać się.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • Warsztaty plastyczne z ,,Panią Gliną’’ w przedszkolu

  2024-06-10

  W dniu 05 czerwca 2024 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty ceramiczne – lepienie z gliny. Podczas zajęć przedszkolaki dowiedziały się od pani Hani, że glina to rodzaj skały, którą można spotkać pod ziemią oraz jest stosowana jako materiał do...

  Czytaj więcej...

 • DZIEŃ DZIECKA 2024

  2024-06-07

  Jak co roku w naszym przedszkolu nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień – Dzień Dziecka. Kolorowe balony, kwiaty, girlandy, muzyka już od samego rana umilały naszym podopiecznym ten dzień. W tym roku aż 6 kolorowych dmuchańców...

  Czytaj więcej...

 • Odkrywam , rozumiem , szanuję - Listki

  2024-06-05

  W naszej grupie przez cały rok szkolny był realizowany program autorski opierający się na rozwijaniu edukacji przyrodniczo - ekologicznej ale również na pobudzaniu wrażliwości i uwrażliwieniu na piękno i różnorodność otaczającej nas przyrody. 

  Czytaj więcej...

 • Dzień Mamy i Taty - Listki 2024

  2024-06-05

  Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl