Aktualności

Dzień Języka Ojczystego 2020

„Dbaj o język i mów poprawnie, ładnie, wyraźnie oraz dokładnie, bo kto nie ćwiczy często języka, ten się w mówieniu potem potyka”.
Jak co roku dnia 21 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Obchody święta Języka Ojczystego w naszym przedszkolu tradycyjnie zaczęliśmy od krótkiej inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt. ,,Czapla i żuraw", który dla dzieci przedstawili nauczyciele. Dzieci zapatrzone i zasłuchane, klaskały i śmiały się podczas przedstawienia. Przedstawienia, w których biorą udział nauczyciele i pracownicy przedszkola, to jedna z ulubionych niespodzianek dla dzieci. W przerwie pomiędzy recytacjami, wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę , która wszyscy znają i bardzo lubią pt.,,Na wyspach Bergamutach”. Kilkoro dzieci z każdej grupy miało okazję wykazać się swoim talentem recytatorskim. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami i dyplomami. Dzieci udowodniły jak ważny jest nasz język ojczysty. Szanujmy go więc na co dzień i dbajmy o czystość mowy polskiej tak jak nasi milusińscy.

Logowanie

Zaloguj się, aby zobaczyć galerię.

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

  2020-03-24

  Szanowni Rodzice! Już wiadomo – do świąt się nie zobaczymy.Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was drodzy Rodzice. Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań w sytuacjach problemowych. Dzieci w przedszkolu...

  Czytaj więcej...

 • Informacja dotycząca rekrutacji

  2020-03-18

  Szanowni Rodzice kandydatów do Publicznego Przedszkola nr 1 w Osielsku! W związku z zaistniałą sytuacją nie ulegają zmianom terminy przebiegu rekrutacji. Wnioski można składać osobiście w sekretariacie w godzinach urzędowania (tj.  środa-czwartek 7:00-15:00,...

  Czytaj więcej...

 • Informacja z kuratorium

  2020-03-12

  RODZICE!!W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych zaleca się, aby rodzice ograniczyli aktywność uczniów poza domem do niezbędnego minimum. Ponadto dzieci nie mają kontaktować się z osobami starszymi, gdyż jak informuje Minister Zdrowia osoby...

  Czytaj więcej...

 • Zawieszenie zajęć

  2020-03-11

  SZANOWNI RODZICE !!!W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji zagrożenia epidemiologicznego na terytorium RP, decyzjami organów administracji publicznej , w tym decyzją premiera RP, od poniedziałku 16.03.2020r. do środy 25.03.2020r. zajęcia w...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl