Notice: Trying to get property of non-object in /home/pleosiea/domains/przedszkole1osielsko.pl/public_html/templates/przedszkole/html/com_content/article/default.php on line 36

Aktualności

Nauczyciel z pasją

Nauczyciele z pasją

Jakub Błaszak, Małgorzata Kowalska-Tuszyńska, Sandra Kurdynowska, Sandra Wawrzyniak uzyskali zaszczytny tytuł Nauczyciel z pasją. Wyróżnieni: Gizela Kaźmierczak, Aleksandra Kuczborska, Ewelina Matalewska, Monika Sikora.

Laureaci brali udział w konkursie Nauczyciel z pasją organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Bardzo serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz nieustającej pasji - niech uskrzydla!

Jak ocenić czyjąś pasję? Niemal niemożliwe! Wszyscy biorący udział w konkursie pokazali, jak własne zainteresowania można przełożyć na pracę z uczniami, na ich naukę, wychowanie, rozwój. I choć jury miało jasne kryteria oceny prac konkursowych: promowanie idei rozwijania własnych pasji, oryginalność przedstawienia informacji o swojej pasji, przełożenie własnej pasji na pracę zawodową, znaczenie pasji nauczyciela w życiu szkoły, poprawność językowa, estetyka prezentacji tematu, atrakcyjność, to i tak trudno było dokonać wyboru.

Warto poznać bliżej nauczycieli z pasją, nietuzinkowych ludzi, przyjaciół uczniów, stąd idea przedstawienia sylwetek wszystkich wyróżnionych w czasopiśmie UczMy oraz na stronie internetowej KPCEN w Bydgoszczy. Spotkamy się przy okazji oficjalnego wręczenia dyplomów i nagród, już teraz zapraszamy na relację.

 • Komunikat !!!

  2020-06-30

  Informacje o przydziale do grup na nowy rok szkolny 2020/2021 dla dzieci nowoprzyjętych i dzieci kontynuujących będą dostępne w sekretariacie  przedszkola od 25 sierpnia 2020 r. 

  Czytaj więcej...

 • Życzenia wakacyjne

  2020-06-30

                                                                                                               Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice  Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy Wam , by nadchodzące wakcje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.  Bawcie się wspaniale na...

  Czytaj więcej...

 • Informacja w sprawie pobytu dzieci w przedszkolu w miesiącu sierpniu 2020 r.

  2020-06-30

  1. Informuję, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola w miesiącu sierpniu będą przyjmowane do 29 lipoca 2020 r. do godziny 10:00 poprzez przesłanie na adres e-mailowy placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go...

  Czytaj więcej...

 • Muzyka wokół nas.

  2020-06-22

  W minionym tygodniu I grupa pobudzała swoją kreatywność podając propozycję czym dla nich jest muzyka. Przedszkolaki poznawały podział instrumentów na : strunowe, dęte, perkusyjne i elektryczne. Doskonale rozwiązywały zagadki słowne, słuchowe oraz...

  Czytaj więcej...

Zapewniamy

wszystkim dzieciom wszechstronny rozwój talentów oraz zdolności poprzez doświadczenia oraz poznawanie świata i rozbudzanie pasji

Oferujemy

bogatą paletę dobrej zabawy i nauki, pogodny, pełen pasji zespół nauczycielski oraz harmonijną współpracę z rodzicami

Przyjmujemy

dzieci powyżej 3 roku życia . Grupy liczą do 25 osób

Przedszkole

- zarówno budynek jak i plac zabaw spełniają wszelkie standardy bezpie- czeństwa oraz wyróżniają się estetyką

86-031 Osielsko, ul. Bałtycka 21 - tutaj jesteśmy, zapraszamy do kontaktu :)  
 sekretariat @ przedszkole1osielsko.pl